Galexy A50s یا Honor 9x؟

تکنولوژِی موبایل

گلکسی a50s یا هانر 9x؟

اگربه دنبال گوشی با رنج قیمت 3.5 میلیون تومان تا 4 میلیون تومان هستید ادامه این مطلب را بخوانید.

طراحی

Galexy A50s بدنه ای پلاستیکی دارد در صورتی که Honor 9x فریم دورش الومینیوم است و بدنه پشتش شیشه ای است.

کیفیت و نوع ساخت Honor 9x قطعا بهتر و حس جذابی برای دست گرفتن به ادم میدهد اما اگر شما از ان دسته از افراد هستید که دنبال گوشی سبک هستید A50s گزینه خوبی برای شما میتواند باشد در واقع A50s حدود 30 گرم از 9X سبک تراست.


صفحه نمایش

صفحه نمایش Super Amoled a50s است در حالی که صفحه نمایش A50s ips LCD است.

اگر بخواهیم درباره برتری های هر یک صحبت کنیم چون در Honor 9x دوربین بر روی صفحه وجود ندارد میتواند برای گیمرهای موبایل و افرادی که زیاد فیلم با موبایل تماشا میکنند یک نکته ی مثبت به حساب بیاید.

اما روشنایی صفحه ی a50s به خاطر Super Amoled بودنش بیشتر است.

رزولوشن صفحه نمایش هر دو یکسان است اما صفحه نمایش Honor 9x به اندازه 2 دهم اینچ بزرگتر است. پس اگر برای شما بزرگی صفحه نمایش و وجود نداشتن دوربین روی صفحه مهم است 9X گزینه خوبی برای شما میتواند باشد.


باتری

هر دو یک باتری 4000 میلی امپر ساعتی دارند و میزان شارژ دهی هر دو به یک اندازه است.اما برتری A50s در این است که زودتر شارژ میشود که تقریبا حدود یک ساعت و ربع ولی یک ساعت و چهل دقیقه Honor 9x طول میکشد.


امنیت

a50s مانند بقیه سری A حسگر اثر انگشت روی صفحه نمایش داره که حسگر این اثر انگشت به شدت پایین است مخصوصا زمانی که گلس به روی صفحه قرار گیرد. درحالی که Honor 9x حسگر اثر انگشت ان پشت صفحه است و از نظر سرعت بسیار سرعتش بهتر از A50s است ولی a50s برای باز کردن قفل دسترسی بهتری به شما میدهد.


دوربین

هر دو گوشی لنز سه گانه دارند که سنسور لنز اصلی 48 مگاپیکسل است اما دریچه دیافراگم honor 9x یک و هشت دهم است درحالی که a50s دو است این یعنی 9x نور بیشتری را جذب میکند اما از نظر کیفیت عکس تقریبا یکی هستند ولی به خاطر نور دهی بیشتر هانر 9x بهتر است. در مجموع کیفیت عکس ها در لنز اصلی در honor 9x بهتر است.


دوربین سلفی

لنز دوربین سلفی گلکسی a50s سی و دو مگاپیکسل است در حالی که برای هانر 9x شانزده مگاپیکسل است. پس اگر عکس سلفی برای شما مهم است و زیاد سلفی میگیرید A50s بهتریم گزینه برای شما خواهد بود.


جمع بندی

اگر کیفیت ساخت برای شما مهم است Honor 9x را انتخاب کنید و اگر با گوشی بازی میکنید و زیاد فیلم میبینید هانر 9x اگر سرعت باز شدن گوشی براتون مهمه هانر9x اگر کیفیت دوربین اصلی براتون مهمه هانر 9x اگر عملکرد پردازشی براتون مهمه honor 9x در قیر این صورت A50s برای شما گزینه خوبی است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *