چیزهایی که درباره ایفون 12 نمی دانید

تکنولوژِی موبایل

تاریخ انتشار ایفون12 و ان چیزی که انتظار داریم

اکنون این را خواهیم گفت: آیفون 12 نیاز به یک تغییر عظیم در گوشی هوشمند اپل دارد. دامنه آیفون 11 از نظر ارتقاء بسیار کمی به همراه داشت.

 با ترفندهای جدید دوربین و قدرت بیشتری در داخل ، آنها به روزرسانی متوسطی در محدوده محبوب آیفون بودند. آیفون بعدی – اولین دهه اخیر – چه چیزی را به همراه خواهد آورد؟

 آیا اپل به جای ارتقاء افزایشی قصد دارد آیفون جدید جدیدی به ما بدهد؟

 خبر خوب این است که در ساخت آیفون 11 شایعات و نشت بسیاری از آیفون های تغییر یافته شنیده ایم.

 این موارد شامل امکان مدل آیفون 5G ، دوربین های جدید ، طراحی جدید ، صفحه نمایش فوق العاده شارژ … اگر همه این شایعات به جای آیفون 12 ارجاع داده می شدند

می تواند به روز رسانی بزرگی باشد که امیدواریم (و منتظر) ما در مقاله زیر تمامی جدیدترین نشت ها و به روزرسانی های مربوط به آیفون جدید را با هم مخلوط کرده ایم

و بر اساس چند سال نظارت بر رشد شایعات در اطراف آخرین آیفون ، در برخی از فکرها درباره آنچه انتظار داریم اضافه شده است. .

تاریخ انتشار و قیمت ایفون 12

تاریخ انتشار و قیمت آیفون 12 هنوز هیچ شایعه رسمی انتشار آیفون 12 منتشر نشده است ، اما بیخیال – تقریباً مطمئن هستیم که می دانیم چه زمانی ظاهر خواهد شد.

 اپل تلفن های جدید خود را تقریباً از لحاظ اخلاقی به بازار عرضه می کند و هرچند که هر ساله شایعه ای مبنی بر تغییر آن وجود دارد ، همیشه در یک زمان مشابه نگه داشته می شود.

 در مرحله اول ، تاریخ جدید انتشار آیفون قطعاً سپتامبر 2020 خواهد بود – و همیشه حدود هفته دوم است.

 بنابراین می خواهیم حدس بزنیم که اپل در تاریخ 8 سپتامبر از رونمایی آیفون 12 (یا احتمالاً 15 سپتامبر اگر می خواهد به تاریخ فروش بعدی برسد) خواهیم دید.

شما قادر خواهید بود تا 10 روز بعد از آن انتخاب کنید ، بنابراین اگر ناامید شوید که دستان خود را به دست بیاورید ، به یک کار خبری جمعه نیاز دارید.

وقتی قیمت آیفون 12 به بازار عرضه می شود ، به احتمال زیاد به طور گسترده با مدل های فعلی مطابقت خواهد داشت.

 برای مرجع ، آیفون 11 با قیمت 699 دلار / 729 پوند / 1199 دلار AU ، آیفون 11 پرو با قیمت 999 دلار شروع می شود / 1،049 پوند / 1،749 دلار AU و آیفون 11 پرو مکس با 1.099 دلار شروع می شود / 1،149 پوند / 1،899 دلار AU. با بیان این مطلب ، یک گزارش حاکی است که ممکن است هزینه مواد برای آیفون 12 بالا برود ، که می تواند به معنای قیمت های بالاتر حتی در خرده فروشی باشد

نام ایفون 12

 ما کاملاً اطمینان داریم که تلفن های اپل 2020 به عنوان یک آیفون 12 سری گفته می شوند ، نه 11S یا به لطف یک تحلیلگر صنعت (با سابقه عالی) که چنین چیزی را گفته است.

 به همین دلیل است که ما آن را آیفون 12 می نامیم ، حتی اگر اپل این نام را تأیید نکرده است.

برخی دیگر ممکن است آن را آیفون 2020 یا “آیفون جدید” بنامند – اما ما فکر نمی کنیم که اپل موفق ترین اپل باشد.

طراحی ایفون 12

اپل می تواند تغییراتی در طراحی و صفحه نمایش برای آیفون 12 ایجاد کند ، از جمله خلاص شدن از شر. به گفته تحلیلگران ، حداقل ممکن است یکی از تلفنهای آینده فاقد شکاف باشد

در حالی که دوربین جلوی آن به طور بالقوه قرار است در عوض در زیر صفحه تعبیه شود.

 اگر این اتفاق بیفتد ، انتظار داریم که گرانترین مدل آیفون 12 باشد که این ویژگی را دارد – به احتمال زیاد آیفون 12 پرو مکس یا هر آنچه را که به عنوان راه اندازی می شود.

 یکی دیگر از نکات نشان می دهد که اپل در حال توسعه فناوری جدید Face ID است که منجر به طراحی مجدد و بالقوه باریک تر خواهد شد.

 ظاهراً ، این شرکت سعی در ترکیبی از جمله مواردی دارد که اپتیک جلوی آن را به حداقل می رساند تا در بدنه بالا جای بگیرد. یک گزارش دیگر همچنین نشان داده است

كه Face ID كاملاً به نفع یك اسكنر اثر انگشت زیر صفحه كاهش می یابد. ممکن است چیزی بیش از حذف سطح شکاف داشته باشیم

با Kuo همچنین می گوید که او انتظار دارد که این قاب فلزی بیشتر به قاب آیفون 4 شبیه شود ، و پیشنهاد می کند مانند مدلهای فعلی خمیده نباشد.

 او همچنین می گوید که به طور کلی ، این طرح با مدل های فعلی آیفون تفاوت قابل توجهی دارد. سپس ، جدیدترین نشت نشان می دهد که این طرح ها به غیر از برخی تفاوت ها در طرح دوربین و ابعاد ، در واقع همان اندازه باقی می مانند.

ابعاد ایفون 12

 بر اساس این نشت ، آیفون 5.4 اینچی می تواند حدود 131 میلی متر قد داشته باشد ، 6.1 اینچ می تواند در حدود 147 میلی متر باشد

و مدل 6.7 اینچی می تواند کمی بلندتر از آیفون 158 میلیمتری 11 Pro Max باشد.

 با این حال ، گفته می شود که این مدل نازک تر است و ظاهراً با ضخامت 7.4 میلی متر در می آید ، در حالی که آیفون 11 پرو حداکثر 8.1 میلی متر ضخامت دارد.

 در هر صورت ، نشت فوق از کوئو چندین روند شایعه را تأیید کرد ، مانند نسخه های آیفون 12 پرو که دارای سنسور زمان پرواز است

پرچمدار بودجه با اضافه کردن لنز تله فوتو ، و پشتیبانی از سری 5G و همچنین در نهایت. انتقال به USB-C ممکن است این تنها دوربین ساخته شده در صفحه نمایش نباشد

زیرا اپل همچنین شایعه شده است که تلفن های بعدی خود را به اسکنر اثر انگشت درون صفحه ای مجهز می کند.

این یک تغییر بزرگ برای نام تجاری خواهد بود ، زیرا مدل های فعلی به هیچ وجه اسکنر اثر انگشت ندارند.

انتظارات ما از ایفون 12

انتظارات : چیزی که ما از ایفون در طراحی گوشی بعدیش یعنی ایفون 12 انتظار داریم

 گفته می شود ، اگر دوربین واقعاً در صفحه نمایش باشد ، ممکن است وجود همه سنسورهای Face ID امکان پذیر نباشد

بنابراین می توان این اسکنر اثر انگشت را جایگزین Face ID کرد ، هرچند که ما قانع نیستیم که اپل خیلی فراتر رود.

 در مورد رنگ ها ، ما شایعه ای شنیده ایم که آیفون 12 سبز جنگلی از سلف خود را برای آبی دریایی رها خواهد کرد – مطمئناً رنگی متناسب با رنگ لباس مطابقت دارد.

اما مانند تقسیم بین رنگهای پاستلی “سرگرم کننده” در آیفون استاندارد 11 و رنگهای درجه یک در iPhone 11 Pro و Pro Max ، ممکن است رنگ آبی به مدل کمتری نرسد.

1 thought on “چیزهایی که درباره ایفون 12 نمی دانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *